„Сенке љубави“ и „Шапат душе“

Ана Вукајловић, професорка књижевности и књижевница из Инђије, свом књижевном опусу додала је два романа, поред четири већ објављена књижевна дела за одрасле, којима је претходила збирка драмских текстова за децу „Хајдемо на позорницу“ још давне 1996. године. Од „Брисања суза : приче о разводу“, 2006, следиле су књиге „Неко у пролазу“, 2010, „На чудесном путу“, 2013, „Не знам шта ми би“, 2015, и сада две нове, „Сенке љубави“, 2019, и „Шапат душе“, 2021. Досад нису могле бити представљене , због пандемије, а сада су пред читаоцима и културном јавношћу Инђије.

Издавач свих књига Ане Вукајловић, осим прве, је Народна библиотека „Др Ђорђе Натошевић“ у Инђији.

О новим књигама Ане Вукајловић говориће Зорица Гарашанин Стефановић и ауторка, одломке из књига читаће Петра Сертић Минић, а модератор је Весна Степановић.

Добро дошли у читаоницу Библиотеке, 26. маја 2022. године, у 18 сати.