Промоција књиге Новице Гргуревића „Венеди – Зла коб“

Прва књига „Венеди – зла коб“ талентованог младог писца Новице Гргуревића објављена средином септембра и већ је наишла на одушевљење љубитеља епске фантастике, чијем жанру припада. Чини се потпуно извесним да је ово само почетна станица успешне каријере писца Новице Гргуревића, мастер правника по образовању.

Љубав према епској фантастици, вишегодишње интензивно читање, неколико месеци страственог истраживања, те након тога годину дана писања, све то било је потребно да се ова књига нађе у рукама читалаца.

Млади писац имао је жељу да се прво представљање његове прве књиге деси баш у Библиотеци у Инђији, у месту у ком је одрастао и живи.

Разговор са Новицом Гргуревићем, младом надом књижевне сцене у Србији, водиће Александар Мијалковић Шаца, професор, библиотекар, писац, стални сарадник наше Библиотеке. Модератор је Весна Степановић.

Добро дошли у читаоницу Народне библиотеке „Др Ђорђе Натошевић“ у Инђији, у среду, 10. новембра 2021. године, у 19 сати.